• 608 816 637
  • 602 384 489

O nas

Profesjonalizm i doświadczenie w dziedzinie nieruchomości

 Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce https://www.spkip.pl/uploads/files/logo_duze.jpg http://sponpk.kip.pl/pliki/image/new-logo%20sponpk_mini.jpg

 

Dlaczego my?

     Korzystając z usług biura nieruchomości przy tak ważnym wydarzeniu, jakim jest zakup lub sprzedaż nieruchomości, każdy z nas liczy na pomocy profesjonalisty - kogoś, kto ma nie tylko szeroką i popartą licencją zawodową wiedzę o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, ale też doświadczenie w branży. Kogoś, kto przeprowadzi nas obronną ręką przez cały ten proces, oferując kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji, jak również po jej zakończeniu.

     Rozumiemy to. Dlatego właśnie Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce powstało jako firma rodzinna, bazująca na 25-letniej tradycji i praktyce w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki dodatkowo 15-letniemu doświadczeniu w udzielaniu kredytów hipotecznych dla osób fizycznych i firm, cały czas kontynuowanych licznych kursach i szkoleniach branżowe, aktywności w kujawsko-pomorskich grupach przedsiębiorców i współpracy z innymi biurami nieruchomości, możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną pomoc w sprzedaży lub zakupie wymarzonego domu, działki czy mieszkania, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

 

Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, a także Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Aktywnie współpracujemy z innymi biurami w systemie wymiany ofert, dzięki czemu szukając odpowiedniej dla siebie nieruchomości, nie musisz biegać po kilkunastu pośrednictwach – wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu – w naszym Dobrym Miejscu:)

 

Dlaczego nasze hasło to "Nieruchomości z pasją"?  Wyjaśnia Magda Taczyńska:

     Moje pośrednictwo nieruchomości powstało z... pasji. Z pasji do otaczającego mnie świata, do ludzi, a przede wszystkim - do pomagania innym. Wcześniej kilkanaście lat przepracowałam w korporacji - banku, gdzie pomagałam swoim klientom w ułożeniu ich spraw finansowych. Specjalizowałam się w kredytach mieszkaniowych oraz firmowych wszelkiego typu - od linii kredytowych w rachunku, po pożyczki, firmowe kredyty hipoteczne oraz inwestycyjne. Moi Klienci wiedzieli, że ponieważ praca jest moją pasją, mogą na mnie polegać - zawsze postaram się znaleźć dla nich optymalne rozwiązanie, powalczę o najlepsze warunki, a czasem po prostu doradzę czy... zwyczajnie wysłucham. Ponieważ priorytetem jest dla mnie budowanie długotrwałych relacji i wysoka jakość obsługi, z wieloma Klientami zdążyłam się przez te lata wręcz zaprzyjaźnić:) Ogromną radością i nagrodą jest dla mnie fakt, że tak wielu z nich pozostało ze mną w kontakcie i skorzystało z moich usług również po zmianie branży!

     Pasja poza pracą? Od ponad 13 lat działam jako wolontariusz w Fundacji Mam Marzenie, w której spełniamy, często niestety  ostatnie, marzenia bardzo ciężko chorych dzieci. To wyjątkowa część mojego życia, doświadczenie, którego nie da się opisać w kilku słowach. Wejdź na www.mammarzenie.org i poznaj niezwykłą siłę dziecięcych marzeń! Jeśli chciałbyś/chciałabyś w jakikolwiek sposób wspomóc nasze działania, proszę, zadzwoń do mnie:) 

     „Praca to moja pasja” – powtarzam od lat niemal na każdym spotkaniu biznesowym. Dziś wiem, że moje motto ma jeszcze drugą, niemniej ważną stronę: „Żyję i pracuję z pasją”!

Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce Magdalena Taczyńska

Nasi Agenci

Magdalena Taczyńska Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce Bydgoszcz

Magdalena Taczyńska

Właściciel / Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości - licencja nr 23705
Władysław Rudaś Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce Bydgoszcz

Władysław Rudaś

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości - licencja nr 512
Lilianna Bartowska-Lewicka Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce Bydgoszcz

Lilianna Bartowska-Lewicka

Agent nieruchomości
Maciej Gierden Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości - licencja nr 24526

Maciej Gierden

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości - licencja nr 24526
Mirosława Kościelna Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce

Mirosława Kościelna

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości - licencja nr 24725